PIT 36 ZG ( PIT 36 PITZG ) - rozlicz dochody z Austrii w Polsce - Chociwel

Chociwel zadzwoń +48 664-942-745 - PIT-36 PIT ZG (PIT36 z załącznikiem ZG). Rozliczenie podatku z Austrii do polskiego Urzędu Skarbowego. Wykonamy zeznanie podatkowe obejmujące dochody z Austrii i Polski lub korektę dochodów austriackich.

Rozliczenie za lata: 2019 2018 2017 2016 2015

ROZLICZAMY DOCHODY Z AUSTRII PIT-36 ZG

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę rozliczenia PIT ZG PIT-36 załącznik ZG z Austrii oferujemy dla:

Adres: Chociwel

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Po prostu, zadzwoń do Nas…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

PIT-36 PIT-ZG Austria

Chcesz sporządzić roczne rozliczenie – dochodów z Austrii  bądź dodatkowo dochodów uzyskanych na terenie Polski do Polskiego Urzędu Skarbowego?

Rozliczenie dochodów pozyskanych na terenie Austrii jest obowiązkowe.  Obowiązek złożenia deklaracji podatkowej PIT-36 PIT-ZG ( PIT 36 PIT-ZG ) jest ze względu na to, że Rzeczpospolita Polska nie podpisała z tym krajem umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, obywatel musi uczynić tą powinność w przypadku gdy nawet nie osiągnął przychodów na terenie Polski. Jeśli podatnik uzyskał przychód w Polsce oraz w Austrii powinno się złożyć zeznanie podatkowe na PIT-36/ZG ( PIT 36 ZG ).

Chcąc przedstawić zarobki z Auastrii oraz przychody polskie do polskiego urzędu skarbowego pozostaje sporządzić zeznanie podatkowe na druku PIT-36 ZG ( PIT 36ZG ).

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w wykonywaniu rocznych rozliczeń w zakresie dochodów z Austrii i Polski do Urzędu Skarbowego a także wszelakich sprostowań rozliczeń rocznych z Austrii

Nasza oferta

Czas realizacjido 7 dni
Cena za usługę  od 70 do 150 PLN
Wszystkie konieczne dokumenty możesz Nam także wysłać na e-mail podatki@decret.pl. Całe roczne rozliczenie jesteśmy wstanie sporządzić przez Internet (online).

Cena zeznania podatkowego jest uwarunkowana od rodzaju rozliczenia (indywidualne, wspólne) oraz czy oprócz Austrii pracowałeś w innych zagranicznych krajach.

Wykonujemy też rozliczanie z innych krajów

Kliknij w przycisk aby poznać szczegóły

Korekty zeznań podatkowych z Austrii

Oprócz sporządzania aktualnych zeznań podatkowych PIT-36 PIT/ZG z dochodów uzyskanych w Austrii wykonujemy też różnorodne korekty rocznych rozliczeń. W przypadku jeśli nie wykazałeś dochodów uzyskanych w Austrii do do polskiego fiskusa to mamy możliwość wysłać sprostowanie PITu nawet do 5 lat wstecz. 

Co obejmuje usługa?

  • Kompletne rozliczenia dochodów z Austrii i Polski na PIT-36/ZG
  • Przesłanie rocznego rozliczenia PIT-36/ZG w formie elektronicznej
  • Dostaniesz - Urzędowe Poświadczenie Odbioru UPO
  • Dobranie korzystniejszej metody rozliczenia (indywidualne lub wspólne)
  • Uwzględnienie wszystkich możliwych ulg podatkowych
  • Wsparcie księgowej
  • Pomoc w skompletowaniu dokumentów

Wykonujemy PIT-36 Z/G (PIT36 ZG) z Austrii zerowy PIT Chociwel

Wykonujemy też odzyskanie podatku z zagranicy

Rozlicz podatek z zagranicy już teraz !