PIT-36 z załącznikiem PITZG ( PIT-36 z PIT ZG ) z dochodów z Austrii - Żagań

Rozliczenie PIT-36 ZG ( PIT 36ZG ) z dochodów z Austrii - Żagań zadzwoń +48 664-942-745. Pracowałeś w Austrii? sporządzimy rozliczenie dochodów z Austrii i Polski do Polski oraz sporządzimy korektę rozliczenia rocznego za ubiegłe lata do polskiego urzędu skarbowego.

Rozliczenie za lata: 2019 2018 2017 2016 2015

ROZLICZAMY DOCHODY Z AUSTRII PIT-36 ZG

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę rozliczenia rocznego PIT 36 z załącznikiem PIT ZG ( PIT 36 ZG ) z Austrii oferujemy dla:

Adres: Żagań

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Austria - rozlicz dochody do polskiego US PIT-36 z załącznikiem PITZG ( PIT36 ZG )

Osiągnąłeś dochód na terenie Austrii, chciałbyś wykonać zeznanie podatkowe z dochodów uzyskanych w Austrii  czy też dodatkowych przychodów z Polski do polskiego Urzędu Skarbowego?.

Rozliczenie dochodów zarobionych w Austrii jest konieczne.  Konieczność przedłożenia deklaracji podatkowej PIT-36 z załącznikiem PIT/ZG ( PIT 36 z załącznikiem PIT ZG ) jest ze względu na to, że Polska nie podpisała z Austrią umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, obywatel jest zmuszony wypełnić tą powinność w momencie jeśli nawet nie osiągnął dochodów w Polsce. Jeśli podatnik osiągnął przychód w Polsce oraz z terenu Austrii powinno się złożyć zeznanie podatkowe na PIT-36 PIT-ZG ( PIT 36 PIT-ZG ).

Chcąc przedstawić dochody z terenu Austrii oraz dochody zarobione w Polsce do polskiego urzędu skarbowego potrzeba sporządzić zeznanie podatkowe na druku PIT-36 z załącznikiem PIT/ZG ( PIT 36 z załącznikiem PIT ZG ).

Nasze biuro rachunkowe DECRET specjalizuje się w sporządzaniu rozliczeń w obrębie dochodów z Austrii i Polski do Urzędu Skarbowego a również jakikolwiek korekt deklaracji podatkowych z Austrii

Nasza oferta

Czas realizacjido 7 dni
Cena za usługę  od 70 do 150 PLN
Wszystkie konieczne dokumenty możesz Nam także wysłać na e-mail podatki@decret.pl. Całe roczne rozliczenie jesteśmy wstanie sporządzić przez Internet (online).

Cena zeznania podatkowego jest uwarunkowana od rodzaju rozliczenia (indywidualne, wspólne) oraz czy oprócz Austrii pracowałeś w innych zagranicznych krajach.

Sporządzamy zeznania podatkowe również z innych krajów

Kliknij w przycisk aby poznać szczegóły

Korekty deklaracji podatkowych z Austrii

Oprócz wykonywania aktualnych deklaracji PIT PIT-36 ZG z dochodów z Austrii świadczymy też różnorodne korekty rocznych rozliczeń. W przypadku jeśli nie wykazałeś dochodów z Austrii do do polskiego fiskusa to możemy wysłać korektę PITu nawet do 5 lat wstecz. 

Co wchodzi w skład usługi?

  • Kompletne rozliczenia dochodów z Austrii i Polski na PIT-36 ZG
  • Wysłanie zeznania podatkowego PIT-36 PIT/ZG w formie elektronicznej
  • Dostaniesz - Urzędowe Poświadczenie Odbioru UPO
  • Wybranie korzystniejszej metody rozliczenia (indywidualne lub wspólne)
  • Uwzględnienie wszystkich możliwych ulg podatkowych
  • Wsparcie księgowej
  • Pomoc w skompletowaniu dokumentów

Rozliczamy dochody z Austrii zerowy PIT Żagań

Rozliczamy też podatek z zagranicy

Odzyskaj podatek z zagranicy już teraz !