PIT ZG rozliczenia podatkowe Austria - Międzyzdroje

Wykonanie korekty lub rozliczenia dochodów z Austrii i Polski w Polsce PIT-36 PIT-ZG ( PIT 36 PIT-ZG ) PIT zero - Międzyzdroje tel. +48 664-942-745. Rozliczenie do polskiego urzędu skarbowego.

Rozliczenie za lata: 2019 2018 2017 2016 2015

ROZLICZAMY DOCHODY Z AUSTRII PIT-36 ZG

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę rozliczenia PIT-36 ZG ( PIT 36 PITZG ) z Austrii oferujemy dla:

Adres: Międzyzdroje

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Zapraszamy do kontaktu…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

PIT 36 ZG Austria

Potrzebujesz sporządzić roczne rozliczenie – dochodów z terenu Austrii  bądź ponadto dochodów pozyskanych uzyskanych w Polsce do Polskiego Urzędu Skarbowego?

Rozliczenie dochodów nabytych na terenie Austrii jest obowiązkowe.  Obowiązek przedłożenia deklaracji podatkowej PIT-36 ZG ( PIT 36ZG ) jest odnosząc się na fakt, że Polska nie podpisała z krajem Austria umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, obywatel jest zobowiązany uczynić to zobowiązanie w momencie jeśli nawet nie uzyskał dochodów na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku gdy obywatel osiągnął przychód w Polsce oraz w Austrii należy złożyć roczne rozliczenie na PIT-36 PIT-ZG ( PIT 36 PIT-ZG ).

Aby rozliczyć dochody z Auastrii oraz przychody zarobione w Polsce do polskiego urzędu skarbowego należy sporządzić roczne rozliczenie na druku PIT-36 z załącznikiem PIT/ZG ( PIT 36 z załącznikiem PIT ZG ).

Nasza firma ma duże doświadczenie w wykonywaniu deklaracji podatkowych w zakresie uzyskanych dochodów w Austrii i Polski do Urzędu Skarbowego a także wszelakich korekt rozliczeń rocznych z Austrii

Nasza oferta

Czas realizacjido 7 dni
Cena za usługę  od 70 do 150 PLN
Wszystkie niezbędne dokumenty możesz Nam również przesłać na e-mail podatki@decret.pl. Całe roczne rozliczenie jesteśmy wstanie wykonać przez Internet (online).

Cena zeznania podatkowego jest uwarunkowana od rodzaju rozliczenia (indywidualne, wspólne) oraz czy oprócz Austrii pracowałeś w innych zagranicznych krajach.

Wykonujemy też rozliczanie z innych krajów

Kliknij w przycisk aby poznać szczegóły

Korekty zeznań podatkowych z Austrii

Oprócz sporządzania aktualnych deklaracji PIT PIT-36/ZG z dochodów uzyskanych w Austrii świadczymy też wszelakie poprawki PITów. W przypadku jeśli nie udokumentowałeś dochodów uzyskanych w Austrii do polskiego Urzędu Skarbowego to mamy możliwość złożyć sprostowanie PITu nawet do 5 lat wstecz. 

Co wchodzi w skład usługi?

  • Kompletne rozliczenia dochodów z Austrii i Polski na PIT-36 ZG
  • Wysłanie rocznego rozliczenia PIT 36 PITZG w formie elektronicznej
  • Dostaniesz - Urzędowe Poświadczenie Odbioru UPO
  • Wybranie korzystniejszej metody rozliczenia (indywidualne lub wspólne)
  • Zastosowanie wszystkich możliwych ulg podatkowych
  • Pełne wsparcie księgowej
  • Pomoc w skompletowaniu dokumentów

Zajmujemy się rozliczeniami PIT-36 Z/G (PIT36 ZG) z Austrii PIT-zerowy Międzyzdroje

Wykonujemy też rozliczenie podatku z zagranicy

Odzyskaj podatek z zagranicy już teraz !