Rozliczenie PITu Austria PIT 36 PIT-ZG - Barlinek

Rozliczenie PIT-36 ZG ( PIT 36ZG ) z Austrii w Polsce. Sporządzimy rozliczenie dochodów austriackich i polskich do polskiego Urzędu Skarbowego w mieście Barlinek zadzwoń +48 664-942-745. Rozliczamy dochody Polskie i zagraniczne PIT zero.

Rozliczenie za lata: 2019 2018 2017 2016 2015

ROZLICZAMY DOCHODY Z AUSTRII PIT-36 ZG

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę deklaracji rocznej PIT 36 ZG ( PIT 36 PITZG ) z Austrii oferujemy dla:

Adres: Barlinek

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Masz pytania? zadzwoń!

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

PIT-36 z załącznikiem PITZG ( PIT-36 z PIT ZG ) z dochodów z Austrii

Uzyskałeś dochody w Austrii?, chciałbyś rozliczyć się z dochodów uzyskanych w Austrii  ewentualnie dodatkowych przychodów z Polski do polskiego Urzędu Skarbowego?.

Rozliczenie dochodów zarobionych na terenie Austrii jest konieczne.  Zobowiązanie przedłożenia rocznego rozliczenia PIT-36/ZG ( PIT 36 ZG ) jest z uwagi na fakt, że Rzeczpospolita Polska nie podpisała z tym państwem umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, podatnik musi spełnić to zobowiązanie w momencie gdy nawet nie osiągnął dochodów na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku gdy podatnik uzyskał dochód w Polsce oraz w Austrii należy złożyć roczne rozliczenie na PIT-36 z załącznikiem PIT/ZG ( PIT 36 z załącznikiem PIT ZG ).

Chcąc przedstawić dochody z terenu Austrii oraz dochody zarobione w Polsce do polskiego urzędu skarbowego potrzeba złożyć roczne rozliczenie na druku PIT-36 PIT-ZG ( PIT 36 PIT-ZG ).

Nasza firma specjalizuje się w sporządzaniu rocznych rozliczeń w zakresie uzyskanych dochodów w Austrii i Polski do Urzędu Skarbowego a poza tym wszelakich sprostowań rozliczeń rocznych z Austrii

Nasza oferta

Czas realizacjido 7 dni
Cena za usługę  od 70 do 150 PLN
Wszystkie niezbędne dokumenty możesz Nam także wysłać na e-mail podatki@decret.pl. Całe roczne rozliczenie jesteśmy wstanie sporządzić przez Internet (online).

Cena zeznania podatkowego jest uwarunkowana od rodzaju rozliczenia (indywidualne, wspólne) oraz czy oprócz Austrii pracowałeś w innych zagranicznych krajach.

Wykonujemy też rozliczanie z innych krajów

Kliknij w przycisk aby poznać szczegóły

Wykonamy korektę zeznania z Austrii

Oprócz sporządzania obecnych deklaracji podatkowych PIT-36 ZG z dochodów z Austrii przygotowujemy też rozmaite sprostowania zeznań podatkowych. W przypadku jeśli nie pokazałeś dochodów z Austrii do polskiego Urzędu Skarbowego to możemy wysłać sprostowanie zeznania podatkowego nawet do 5 lat wstecz. 

Zakres usługi

  • Kompletne rozliczenia dochodów z Austrii i Polski na PIT-36 PIT/ZG
  • Wysłanie rocznego rozliczenia PIT 36 PITZG w formie elektronicznej
  • Dostaniesz - Urzędowe Poświadczenie Odbioru UPO
  • Dobranie korzystniejszej metody rozliczenia (indywidualne lub wspólne)
  • Zastosowanie wszystkich możliwych ulg podatkowych
  • Wsparcie księgowej
  • Pomoc w skompletowaniu dokumentów

Zajmujemy się sporządzaniem PIT-36 Z/G (PIT36 ZG) PIT zero Barlinek

Wykonujemy też zwrot podatku z zagranicy

Rozlicz podatek z zagranicy już teraz !