PIT ZG PIT-36 z Austrii rozlicz dochody w Polsce - Dobrzany

PIT-36 Z/G PIT36 ZG Austria - rozliczenie dochodów z Austrii i Polski do polskiego Urzędu skarbowego - Dobrzany tel. +48 664-942-745 PIT zero. Rozliczenie PIT z Austrii w Polsce lub sporządzanie korekty deklaracji podatkowej za ubiegłe lata.

Rozliczenie za lata: 2019 2018 2017 2016 2015

ROZLICZAMY DOCHODY Z AUSTRII PIT-36 ZG

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę opracowania PIT-36 ZG ( PIT 36ZG ) z Austrii oferujemy dla:

Adres: Dobrzany

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Zapraszamy do kontaktu…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

PIT-36 z załącznikiem PITZG ( PIT-36 z PIT ZG ) rozliczenia podatkowe Austria

Pracowałeś na terenie Austrii, potrzebujesz wykonać rozliczenie z dochodów zarobionych w Austrii  bądź dodatkowych dochodów z zarobionych w Polsce do polskiego Urzędu Skarbowego?.

Rozliczenie dochodów nabytych na terenie Austrii jest obowiązkowe.  Konieczność przedłożenia zeznania podatkowego PIT-36 PIT-ZG ( PIT 36 PIT-ZG ) jest odnosząc się na fakt, że Polska nie podpisała z tym państwem umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, podatnik jest zmuszony spełnić to zobowiązanie w sytuacji gdy nawet nie uzyskał dochodów w Polsce. Jeśli obywatel osiągnął dochód w Polsce oraz z terenu Austrii powinno się złożyć deklaracje podatkową na PIT-36 z załącznikiem PIT/ZG ( PIT 36 z załącznikiem PIT ZG ).

Chcąc przedstawić przychody z Auastrii oraz dochody polskie do polskiego fiskusa powinno się sporządzić deklaracje podatkowa na druku PIT-36 PIT-ZG ( PIT 36 PIT-ZG ).

Nasze biuro rachunkowe DECRET trudni się w sporządzaniu rozliczeń w zakresie dochodów z Austrii i Polski do Urzędu Skarbowego a także jakikolwiek korekt deklaracji podatkowych z Austrii

Nasza oferta

Czas realizacjido 7 dni
Cena za usługę  od 70 do 150 PLN
Wszystkie konieczne dokumenty możesz Nam także przesłać na e-mail podatki@decret.pl. Całe zeznanie podatkowe jesteśmy wstanie sporządzić przez Internet (online).

Cena zeznania podatkowego jest uwarunkowana od rodzaju rozliczenia (indywidualne, wspólne) oraz czy oprócz Austrii pracowałeś w innych zagranicznych krajach.

Rozliczamy zeznania i korekty z innych krajów

Kliknij w przycisk aby poznać szczegóły

Rozliczamy zeznania i korekty z Austrii

Oprócz rozliczania obecnych rozliczeń rocznych PIT-36/ZG z dochodów z Austrii sporządzamy też różnorodne korekty PITów. W przypadku jeśli nie pokazałeś dochodów uzyskanych w Austrii do polskiego Urzędu Skarbowego to mamy możliwość wysłać korektę PITu nawet do 5 lat wstecz. 

Zakres usługi

  • Kompletne rozliczenia dochodów z Austrii i Polski na PIT-36/ZG
  • Wysłanie deklaracji podatkowej PIT-36 ZG w formie elektronicznej
  • Otrzymasz - Urzędowe Poświadczenie Odbioru UPO
  • Dobranie korzystniejszej metody rozliczenia (indywidualne lub wspólne)
  • Uwzględnienie wszystkich możliwych ulg podatkowych
  • Wsparcie księgowej
  • Pomoc w skompletowaniu dokumentów

Rozliczamy PITy z Austrii PIT-36 Z/G (PIT36 ZG) PIT zero Dobrzany

Wykonujemy też usługi zwrotu podatku z zagranicy

Rozlicz podatek z zagranicy już teraz !