Rozliczanie dochodów z Austrii PIT ZG PIT-36 - Świdwin

Świdwin +48 664 942 745 - PIT-36 PIT ZG (PIT36 z załącznikiem ZG). Rozlicz dochody osiągnięte w Austrii i Polski do Polski zerowy-PIT. Rozliczamy zeznania i korekty do polskiego Urzędu Skarbowego z dochodów z Austrii.

Rozliczenie za lata: 2019 2018 2017 2016 2015

ROZLICZAMY DOCHODY Z AUSTRII PIT-36 ZG

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę deklaracji rocznej PIT-36 ZG ( PIT 36 PITZG ) z Austrii oferujemy dla:

Adres: Świdwin

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Zapraszamy do kontaktu…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

PIT ZG z Austrii - rozliczenie PIT-36

Byłeś zatrudniony na terenie Austrii, chcesz rozliczyć się z dochodów pozyskanych w Austrii  lub dodatkowych dochodów z terenu Polski do polskiego Urzędu Skarbowego?.

Rozliczenie dochodów uzyskanych na terenie Austrii jest obowiązkowe.  Obowiązek złożenia deklaracji podatkowej PIT-36 PIT-ZG ( PIT 36 PIT-ZG ) jest odnosząc się na fakt, że Polska nie podpisała z tym krajem umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, obywatel musi dokonać tą powinność w momencie jeśli nawet nie osiągnął dochodów w Polsce. W przypadku gdy obywatel osiągnął dochód w Polsce oraz z terenu Austrii powinno się złożyć zeznanie podatkowe na PIT-36/ZG ( PIT 36 ZG ).

Chcąc rozliczyć przychody z terenu Austrii oraz dochody uzyskane w Polsce do polskiego fiskusa należy złożyć roczne rozliczenie na druku PIT-36 z załącznikiem PIT/ZG ( PIT 36 z załącznikiem PIT ZG ).

Nasze biuro rachunkowe DECRET trudni się w sporządzaniu zeznań podatkowych w obrębie dochodów z Austrii i Polski do Urzędu Skarbowego a również wszelakich korekt deklaracji podatkowych z Austrii

Nasza oferta

Czas realizacjido 7 dni
Cena za usługę  od 70 do 150 PLN
Wszystkie niezbędne dokumenty możesz Nam również wysłać na e-mail podatki@decret.pl. Całe roczne rozliczenie jesteśmy wstanie wykonać przez Internet (online).

Cena zeznania podatkowego jest uwarunkowana od rodzaju rozliczenia (indywidualne, wspólne) oraz czy oprócz Austrii pracowałeś w innych zagranicznych krajach.

Zobacz pełną ofertę na wszystkie kraje

Kliknij w przycisk aby poznać szczegóły

Wykonamy korektę rocznego rozliczenia z Austrii

Oprócz rozliczania aktualnych rocznych rozliczeń PIT 36 PIT ZG z dochodów z Austrii przygotowujemy też różnorodne sprostowania rocznych rozliczeń. Jeśli nie wykazałeś dochodów austriackich do polskiego Urzędu Skarbowego to możemy wysłać sprostowanie PITu nawet do 5 lat wstecz. 

Zakres usługi

  • Kompletne rozliczenia dochodów z Austrii i Polski na PIT 36 ZG
  • Wysłanie rocznego rozliczenia PIT 36 PIT ZG w formie elektronicznej
  • Dostaniesz - Urzędowe Poświadczenie Odbioru UPO
  • Dobranie korzystniejszej metody rozliczenia (indywidualne lub wspólne)
  • Uwzględnienie wszystkich możliwych ulg podatkowych
  • Wsparcie księgowej
  • Pomoc w skompletowaniu dokumentów

Austria - PIT-36 Z/G (PIT36 ZG) PIT-zerowy Świdwin

Wykonujemy też usługi zwrotu podatku z zagranicy

Rozlicz podatek z zagranicy już teraz !