PIT-36/ZG ( PIT 36 ZG ) - rozliczenie dochodu z Austrii w Polsce - Kamień Pomorski

Rozliczenie PIT-36 PIT ZG (PIT36 z załącznikiem ZG) z Austrii w Polsce w mieście - Kamień Pomorski telefon +48 664 942 745. Dochody zarobione w Austrii i Polski powinny zostać obowiązkowe rozliczone w Polsce przez osoby pracujące w na terenie Austrii zerowy PIT.

Rozliczenie za lata: 2019 2018 2017 2016 2015

ROZLICZAMY DOCHODY Z AUSTRII PIT-36 ZG

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę wykonania PIT ZG PIT-36 z Austrii oferujemy dla:

Adres: Kamień Pomorski

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Zapraszamy do kontaktu…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

PIT-36 PIT-ZG Austria

Uzyskałeś dochody w Austrii?, chciałbyś wykonać roczne rozliczenie z dochodów pozyskanych w Austrii  bądź dodatkowych przychodów z terenu Polski do polskiego fiskusa?.

Rozliczenie dochodów uzyskanych na terenie Austrii jest obowiązkowe.  Obowiązek przedłożenia rocznego rozliczenia PIT-36 z załącznikiem PIT/ZG ( PIT 36 z załącznikiem PIT ZG ) jest z uwagi na fakt, że Polska nie podpisała z krajem Austria umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, podatnik musi uczynić ten obowiązek w sytuacji jeśli nawet nie uzyskał dochodów w Polsce. Jeśli obywatel uzyskał dochód w Polsce oraz w Austrii należy złożyć deklaracje podatkową na PIT-36 z załącznikiem PIT/ZG ( PIT 36 z załącznikiem PIT ZG ).

Chcąc wykazać zarobki z Auastrii oraz przychody zarobione w Polsce do polskiego fiskusa należy sporządzić roczne rozliczenie na druku PIT-36/ZG ( PIT 36 ZG ).

Nasza firma trudni się w sporządzaniu rocznych rozliczeń w zakresie uzyskanych dochodów w Austrii i Polski do Urzędu Skarbowego a poza tym wszelakich korekt zeznań podatkowych z Austrii

Nasza oferta

Czas realizacjido 7 dni
Cena za usługę  od 70 do 150 PLN
Wszystkie niezbędne dokumenty możesz Nam także wysłać na e-mail podatki@decret.pl. Całe zeznanie podatkowe jesteśmy wstanie sporządzić przez Internet (online).

Cena zeznania podatkowego jest uwarunkowana od rodzaju rozliczenia (indywidualne, wspólne) oraz czy oprócz Austrii pracowałeś w innych zagranicznych krajach.

Sporządzamy zeznania PIT-36 ZG z innych krajów

Kliknij w przycisk aby poznać szczegóły

Zaległe korekty z Austrii

Oprócz rozliczania aktualnych rocznych rozliczeń PIT-36/ZG z dochodów z Austrii świadczymy też wszelakie poprawki rozliczeń. W przypadku jeśli nie udokumentowałeś dochodów z Austrii do polskiego Urzędu Skarbowego to mamy możliwość wysłać korektę deklaracji podatkowej nawet do 5 lat wstecz. 

Zakres usługi

  • Kompletne rozliczenia dochodów z Austrii i Polski na PIT-36/ZG
  • Przesłanie deklaracji podatkowej PIT 36 PIT ZG w formie elektronicznej
  • Otrzymasz - Urzędowe Poświadczenie Odbioru UPO
  • Wybranie korzystniejszej metody rozliczenia (indywidualne lub wspólne)
  • Uwzględnienie wszystkich możliwych ulg podatkowych
  • Pełne wsparcie księgowej
  • Pomoc w skompletowaniu dokumentów

Sporządzimy PIT-36 Z/G (PIT36 ZG) i zaległe korekty PIT-zerowy Kamień Pomorski

Rozliczamy też podatek z zagranicy

Rozlicz podatek z zagranicy już teraz !