Zwrot podatku z zagranicy - Babimost

Zwrot podatku z zagranicy oraz rozliczenie PIT-36/ZG, Zorgtoeslag, Kindergeld, Barnetrygd w mieście Babimost. Rozliczamy Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja.

BIURO ROZLICZEŃ ZAGRANICZNYCH

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Babimost, woj. Lubuskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Zwrot podatku z zagranicy

W przypadku gdy zatrudniony byłeś zagranicą i chcesz wykonać zwrot podatku z zagranicy w Babimost lub rozliczyć się dodatkowo z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na na formularzu PIT-36/ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu wykonamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym pracowałeś.

Jako pierwsze wykonamy bezpłatną wstępną kalkulacje, która przedstawi jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się starać, a następnie przeprowadzimy rozliczeniu podatku.

Ubieganie się o odzyskanie podatku z zagranicy to okazja na otrzymanie nadpłaconego podatku podczas zatrudnienia zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę zwrotu podatku zagranicy wykonujemy dla państw:
(kliknij w kraj aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej opisujemy całą Naszą ofertę…

Dodatkowe usługi

Poza ofertą związaną ze rozliczeniem podatku z zagranicy oferujemy także usługi dodatkowe. Wykonujemy również w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi powiązanej aby zobaczyć szczegóły.

Odzyskanie podatku z zagranicy Babimost

Wykonaj bezpłatną kalkulacje

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.