Zwrot podatku z zagranicy - Dobiegniew

Chcesz wykonać zwrot podatku z zagranicy w Dobiegniew? Bezpłatna kalkulacja zwrotu podatku oraz rozliczenie PIT-36/ZG. Obsługujemy kraje Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja.

BIURO ROZLICZEŃ ZAGRANICZNYCH

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Dobiegniew, woj. Lubuskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Odzyskanie podatku z zagranicy

Jeśli pracowałeś zagranicą i chcesz uzyskać zwrot podatku z zagranicy w Dobiegniew lub złożyć zeznanie z dochodów uzyskanych zagranicą do polskiego Urzędu Skarbowego na PIT-36 wraz z załącznikiem ZG to znalazłeś się w dobrym miejscu!.

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu wykonamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym pracowałeś.

W pierwszej kolejności wykonamy bezpłatną wstępną kalkulacje, która pokaże o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się ubiegać, a dopiero wykonamy rozliczeniu podatku.

Staranie się o zwrot podatku z zagranicy to okazja na osiągnięcie nadpłaconego podatku podczas zatrudnienia zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości przychodów.

Ofertę rozliczenia podatku zagranicy przeprowadzamy dla państw:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej opisujemy całą Naszą ofertę…

Wykonujemy usługi dodatkowe

Poza ofertą związaną ze rozliczeniem podatku z zagranicy realizujemy także usługi powiązane. Wykonujemy także w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi powiązanej aby zobaczyć szczegóły.

Rozliczenie podatku z zagranicy Dobiegniew

Wykonaj kalkulacje zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.