Zwrot podatku z zagranicy - Słubice

Chcesz wykonać zwrot podatku z zagranicy w Słubice? Zgłoś się do nas Biuro rachunkowe DECRET tel. +48 664-942-745. Pomożemy Państwu w całej procedurze odzyskania podatku z zagranicy.

BIURO ROZLICZEŃ ZAGRANICZNYCH

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Słubice, woj. Lubuskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Rozliczenie podatku z zagranicy

Jeśli zatrudniony byłeś zagranicą i chcesz uzyskać zwrot podatku z zagranicy w Słubice lub rozliczyć się dodatkowo z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na PIT-36 wraz z załącznikiem ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasze biuro rachunkowe DECRET specjalizuje się w rozliczaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bezproblemowo uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego kraju w którym pracowałeś.

Na wstępie przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która da obraz jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się starać, a dopiero wykonamy rozliczeniu podatku.

Ubieganie się o zwrot podatku z zagranicy to perspektywa na osiągnięcie nadpłaconego podatku podczas pracy zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości przychodów.

Ofertę odzyskania podatku zagranicy wykonujemy dla państw:
(kliknij w kraj aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej opisujemy całą Naszą ofertę…

Wykonujemy usługi dodatkowe

Oprócz oferty związanej ze zwrotem podatku z zagranicy oferujemy także usługi dodatkowe. Rozliczamy także w ramach świadczonych usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Odzyskanie podatku z zagranicy Słubice

Bezpłatna kalkulacja zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.