Zwrot podatku z zagranicy - Biały Bór

Usługi zwrotu podatku z zagranicy w mieście Biały Bór, rozliczamy PIT-36/ZG oraz wykonujemy bezpłatną kalkulacje. Obsługujemy kraje Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja.

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Biały Bór, woj. Zachodnio-pomorskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Odzyskanie podatku z zagranicy

Jeśli zatrudniony byłeś zagranicą i chciałbyś uzyskać zwrot podatku z zagranicy w Biały Bór lub rozliczyć się dodatkowo z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na PIT-36 wraz z załącznikiem ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasza firma specjalizuje się w rozliczaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym pracowałeś.

Jako pierwsze przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która da obraz o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się ubiegać, a następnie przeprowadzimy rozliczeniu podatku.

Wnioskowanie się o zwrot podatku z zagranicy to szansa na uzyskanie nadpłaconego podatku podczas pracy zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości przychodów.

Ofertę odzyskania podatku zagranicy wykonujemy dla państw:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej przedstawiamy całą Naszą ofertę…

Wykonujemy usługi dodatkowe

Poza ofertą związaną ze rozliczeniem podatku z zagranicy realizujemy także usługi dodatkowe. Rozliczamy również w ramach świadczonych usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi powiązanej aby zobaczyć szczegóły.

Odzyskanie podatku z zagranicy Biały Bór

Bezpłatne kalkulatory zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.