Zwrot podatku z zagranicy - Boguszów-Gorce

Wykonujemy zwrot podatku z zagranicy dla krajów Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja w Boguszów-Gorce oraz rozliczamy dochody zagraniczne do polskiego Urzędu Skarbowego PIT-36 ZG.

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Boguszów-Gorce, woj. Dolnośląskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Rozliczenie podatku z zagranicy

W przypadku gdy zatrudniony byłeś zagranicą i chcesz starać się o zwrot podatku z zagranicy w Boguszów-Gorce lub złożyć zeznanie podatkowe z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na druku PIT-36 ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasze biuro rachunkowe DECRET specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu wykonamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym byłeś zatrudniony.

Na wstępie wykonamy bezpłatną wstępną kalkulacje, która pokaże jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się ubiegać, a następnie przeprowadzimy rozliczeniu podatku.

Wnioskowanie się o odzyskanie podatku z zagranicy to szansa na pozyskanie nadpłaconego podatku podczas zatrudnienia zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę odzyskania podatku zagranicy przeprowadzamy dla krajów:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej przedstawiamy całą Naszą ofertę…

Wykonujemy usługi dodatkowe

Oprócz oferty związanej ze rozliczeniem podatku z zagranicy oferujemy także usługi powiązane. Rozliczamy również w ramach świadczonych usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi powiązanej aby zobaczyć szczegóły.

Rozliczenie podatku z zagranicy Boguszów-Gorce

Wykonaj bezpłatną kalkulacje

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.