Zwrot podatku z zagranicy - Bolesławiec

Chcesz wykonać zwrot podatku z zagranicy w Bolesławiec? Bezpłatna kalkulacja zwrotu podatku oraz rozliczenie PIT-36/ZG. Obsługujemy kraje Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja.

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Bolesławiec, woj. Dolnośląskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Rozliczenie podatku z zagranicy

Jeśli pracowałeś zagranicą i chcesz starać się o zwrot podatku z zagranicy w Bolesławiec lub złożyć zeznanie z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na PIT-36 wraz z załącznikiem ZG to znalazłeś się w dobrym miejscu!.

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bezproblemowo uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego kraju w którym pracowałeś.

Na wstępie wykonamy bezpłatną wstępną kalkulacje, która da obraz o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się ubiegać, a dopiero wykonamy rozliczeniu podatku.

Ubieganie się o odzyskanie podatku z zagranicy to możliwość na pozyskanie nadpłaconego podatku podczas pracy zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości przychodów.

Ofertę zwrotu podatku zagranicy przeprowadzamy dla krajów:
(kliknij w kraj aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej przedstawiamy całą Naszą ofertę…

Dodatkowe usługi

Oprócz oferty związanej ze zwrotem podatku z zagranicy oferujemy także usługi powiązane. Rozliczamy także w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Odzyskanie podatku z zagranicy Bolesławiec

Poznaj kwotę zwrotu podatku, wykonaj kalkulacje!

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.