Zwrot podatku z zagranicy - Dębno

Zwrot podatku z zagranicy - bezpłatna kalkulacja, rozliczenie PIT-36/ZG - Dębno.W ofercie mamy kraje Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja.

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Dębno, woj. Zachodnio-pomorskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Zwrot podatku z zagranicy

Jeśli pracowałeś zagranicą i chcesz uzyskać zwrot podatku z zagranicy w Dębno lub złożyć zeznanie podatkowe z dochodów uzyskanych zagranicą do polskiego Urzędu Skarbowego na na formularzu PIT-36/ZG to znalazłeś się w dobrym miejscu!.

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w rozliczaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym pracowałeś.

W pierwszej kolejności przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która da obraz jaki zwrot podatku z zagranicy możesz wnioskować, a następnie wykonamy rozliczeniu podatku.

Staranie się o odzyskanie podatku z zagranicy to możliwość na uzyskanie nadpłaconego podatku podczas pracy zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę odzyskania podatku zagranicy wykonujemy dla państw:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej prezentujemy całą Naszą ofertę…

Dodatkowe usługi zagraniczne

Poza ofertą związaną ze rozliczeniem podatku z zagranicy oferujemy także usługi powiązane. Wykonujemy również w ramach świadczonych usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Rozliczenie podatku z zagranicy Dębno

Oblicz kwotę nadpłaconego podatku za pomocą naszych kalkulatorów

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.