Zwrot podatku z zagranicy - Dobrodzień

Zwrot podatku z zagranicy w mieście Dobrodzień dla krajów Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja. Wykonujemy kompleksowe rozliczenia do zagranicznych Urzędów Skarbowych

BIURO ROZLICZEŃ ZAGRANICZNYCH

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Dobrodzień, woj. Opolskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Rozliczenie podatku z zagranicy

Jeśli pracowałeś zagranicą i chciałbyś wykonać zwrot podatku z zagranicy w Dobrodzień lub złożyć zeznanie z dochodów uzyskanych zagranicą do polskiego Urzędu Skarbowego na na formularzu PIT-36/ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasze biuro rachunkowe DECRET specjalizuje się w rozliczaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym byłeś zatrudniony.

Jako pierwsze wykonamy bezpłatną wstępną kalkulacje, która przedstawi o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz wnioskować, a następnie wykonamy rozliczeniu podatku.

Ubieganie się o zwrot podatku z zagranicy to szansa na uzyskanie nadpłaconego podatku podczas zatrudnienia zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę rozliczenia podatku zagranicy przeprowadzamy dla państw:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej przedstawiamy całą Naszą ofertę…

Dodatkowe usługi

Oprócz oferty związanej ze rozliczeniem podatku z zagranicy wykonujemy także usługi powiązane. Rozliczamy również w ramach świadczonych usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi powiązanej aby zobaczyć szczegóły.

Zwrot podatku z zagranicy Dobrodzień

Bezpłatna kalkulacja zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.