Zwrot podatku z zagranicy - Goleniów

Usługi zwrotu podatku z zagranicy w mieście Goleniów, rozliczamy PIT-36/ZG oraz wykonujemy bezpłatną kalkulacje. Obsługujemy kraje Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja.

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Goleniów, woj. Zachodnio-pomorskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Zwrot podatku z zagranicy

Jeśli zatrudniony byłeś zagranicą i chciałbyś wykonać zwrot podatku z zagranicy w Goleniów lub złożyć zeznanie z dochodów uzyskanych zagranicą do polskiego Urzędu Skarbowego na PIT-36 wraz z załącznikiem ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasza firma specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego kraju w którym byłeś zatrudniony.

Jako pierwsze wykonamy bezpłatną wstępną kalkulacje, która pokaże o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się ubiegać, a następnie przeprowadzimy rozliczeniu podatku.

Ubieganie się o zwrot podatku z zagranicy to szansa na otrzymanie nadpłaconego podatku podczas zatrudnienia zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę zwrotu podatku zagranicy przeprowadzamy dla państw:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej przedstawiamy całą Naszą ofertę…

Zagraniczne usługi powiązane

Poza ofertą związaną ze rozliczeniem podatku z zagranicy wykonujemy także usługi dodatkowe. Wykonujemy również w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Rozliczenie podatku z zagranicy Goleniów

Bezpłatna kalkulacja zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.