Zwrot podatku z zagranicy - Gryfice

Zwrot podatku z zagranicy - bezpłatna kalkulacja, rozliczenie PIT-36/ZG - Gryfice.W ofercie mamy kraje Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja.

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Gryfice, woj. Zachodnio-pomorskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Rozliczenie podatku z zagranicy

Jeśli pracowałeś zagranicą i chcesz uzyskać zwrot podatku z zagranicy w Gryfice lub rozliczyć się dodatkowo z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na PIT-36 wraz z załącznikiem ZG to znalazłeś się w dobrym miejscu!.

Nasze biuro rachunkowe DECRET specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bezproblemowo uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym byłeś zatrudniony.

Na wstępie wykonamy bezpłatną wstępną kalkulacje, która pokaże o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się ubiegać, a następnie wykonamy rozliczeniu podatku.

Staranie się o zwrot podatku z zagranicy to możliwość na pozyskanie nadpłaconego podatku podczas zatrudnienia zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę rozliczenia podatku zagranicy przeprowadzamy dla krajów:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej przedstawiamy całą Naszą ofertę…

Zagraniczne usługi powiązane

Poza ofertą związaną ze rozliczeniem podatku z zagranicy realizujemy także usługi dodatkowe. Rozliczamy również w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Odzyskanie podatku z zagranicy Gryfice

Bezpłatna kalkulacja zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.