Zwrot podatku z zagranicy - Jedlina-Zdrój

Zwrot podatku z zagranicy - Jedlina-Zdrój - usługi dodatkowe Barnetrygd, Kindergeld, rozliczenie PIT-36/ZG, rejestracja kont bankowych. Rozliczamy kraje Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja.

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Jedlina-Zdrój, woj. Dolnośląskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Zwrot podatku z zagranicy

W przypadku gdy zatrudniony byłeś zagranicą i chciałbyś starać się o zwrot podatku z zagranicy w Jedlina-Zdrój lub złożyć zeznanie podatkowe z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na na formularzu PIT-36/ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w rozliczaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym pracowałeś.

Jako pierwsze wykonamy bezpłatną wstępną kalkulacje, która przedstawi o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się ubiegać, a następnie przeprowadzimy rozliczeniu podatku.

Ubieganie się o odzyskanie podatku z zagranicy to szansa na pozyskanie nadpłaconego podatku podczas pracy zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości przychodów.

Ofertę odzyskania podatku zagranicy przeprowadzamy dla krajów:
(kliknij w kraj aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej prezentujemy całą Naszą ofertę…

Dodatkowe usługi zagraniczne

Oprócz oferty związanej ze rozliczeniem podatku z zagranicy realizujemy także usługi dodatkowe. Rozliczamy również w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Rozliczenie podatku z zagranicy Jedlina-Zdrój

Bezpłatne kalkulatory zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.