Zwrot podatku z zagranicy - Kąty Wrocławskie

Zwrot podatku z zagranicy - Kąty Wrocławskie - usługi dodatkowe Barnetrygd, Kindergeld, rozliczenie PIT-36/ZG, rejestracja kont bankowych. Rozliczamy kraje Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja.

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Kąty Wrocławskie, woj. Dolnośląskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Rozliczenie podatku z zagranicy

W przypadku gdy pracowałeś zagranicą i chciałbyś wnioskować zwrot podatku z zagranicy w Kąty Wrocławskie lub rozliczyć się dodatkowo z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na druku PIT-36 ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasze biuro rachunkowe DECRET specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu wykonamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego kraju w którym pracowałeś.

Jako pierwsze przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która pokaże jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się starać, a następnie przeprowadzimy rozliczeniu podatku.

Staranie się o zwrot podatku z zagranicy to szansa na pozyskanie nadpłaconego podatku podczas zatrudnienia zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę rozliczenia podatku zagranicy wykonujemy dla państw:
(kliknij w kraj aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej przedstawiamy całą Naszą ofertę…

Wykonujemy usługi dodatkowe

Poza ofertą związaną ze rozliczeniem podatku z zagranicy realizujemy także usługi dodatkowe. Wykonujemy także w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi powiązanej aby zobaczyć szczegóły.

Rozliczenie podatku z zagranicy Kąty Wrocławskie

Oblicz zwrot podatku z zagranicy z wybranego kraju

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.