Zwrot podatku z zagranicy - Koszalin

Zwrot podatku z zagranicy w mieście Koszalin dla krajów Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja. Wykonujemy kompleksowe rozliczenia do zagranicznych Urzędów Skarbowych

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Koszalin, woj. Zachodnio-pomorskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Zwrot podatku z zagranicy

Jeśli zatrudniony byłeś zagranicą i chcesz starać się o zwrot podatku z zagranicy w Koszalin lub rozliczyć się dodatkowo z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na PIT-36 wraz z załącznikiem ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasze biuro rachunkowe DECRET specjalizuje się w rozliczaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bezproblemowo wykonamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego kraju w którym pracowałeś.

W pierwszej kolejności wykonamy bezpłatną wstępną kalkulacje, która pokaże o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się starać, a następnie wykonamy rozliczeniu podatku.

Staranie się o odzyskanie podatku z zagranicy to możliwość na pozyskanie nadpłaconego podatku podczas zatrudnienia zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę zwrotu podatku zagranicy wykonujemy dla państw:
(kliknij w kraj aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej opisujemy całą Naszą ofertę…

Dodatkowe usługi

Poza ofertą związaną ze rozliczeniem podatku z zagranicy wykonujemy także usługi powiązane. Rozliczamy również w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi powiązanej aby zobaczyć szczegóły.

Zwrot podatku z zagranicy Koszalin

Bezpłatna kalkulacja zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.