Zwrot podatku z zagranicy - Lądek-Zdrój

Zwrot podatku z zagranicy - bezpłatna kalkulacja, rozliczenie PIT-36/ZG - Lądek-Zdrój.W ofercie mamy kraje Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja.

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Lądek-Zdrój, woj. Dolnośląskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Odzyskanie podatku z zagranicy

W przypadku gdy zatrudniony byłeś zagranicą i chcesz wykonać zwrot podatku z zagranicy w Lądek-Zdrój lub złożyć zeznanie podatkowe z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na na formularzu PIT-36/ZG to znalazłeś się w dobrym miejscu!.

Nasza firma specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego kraju w którym pracowałeś.

Jako pierwsze przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która przedstawi jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się starać, a dopiero wykonamy rozliczeniu podatku.

Staranie się o odzyskanie podatku z zagranicy to okazja na pozyskanie nadpłaconego podatku podczas pracy zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości przychodów.

Ofertę odzyskania podatku zagranicy przeprowadzamy dla krajów:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej opisujemy całą Naszą ofertę…

Wykonujemy usługi dodatkowe

Poza ofertą związaną ze rozliczeniem podatku z zagranicy oferujemy także usługi dodatkowe. Wykonujemy także w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Rozliczenie podatku z zagranicy Lądek-Zdrój

Wykonaj kalkulacje zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.