Zwrot podatku z zagranicy - Leśnica

Zwrot podatku z zagranicy - Leśnica - usługi dodatkowe Barnetrygd, Kindergeld, rozliczenie PIT-36/ZG, rejestracja kont bankowych. Rozliczamy kraje Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja.

BIURO ROZLICZEŃ ZAGRANICZNYCH

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Leśnica, woj. Opolskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Zwrot podatku z zagranicy

W przypadku gdy pracowałeś zagranicą i chcesz wykonać zwrot podatku z zagranicy w Leśnica lub złożyć zeznanie z dochodów uzyskanych zagranicą do polskiego Urzędu Skarbowego na druku PIT-36 ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasze biuro rachunkowe DECRET specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bezproblemowo wykonamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego kraju w którym pracowałeś.

Na wstępie przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która pokaże o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się ubiegać, a dopiero wykonamy rozliczeniu podatku.

Staranie się o odzyskanie podatku z zagranicy to perspektywa na otrzymanie nadpłaconego podatku podczas pracy zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę rozliczenia podatku zagranicy przeprowadzamy dla państw:
(kliknij w kraj aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej opisujemy całą Naszą ofertę…

Zagraniczne usługi powiązane

Poza ofertą związaną ze zwrotem podatku z zagranicy wykonujemy także usługi powiązane. Rozliczamy również w ramach świadczonych usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Zwrot podatku z zagranicy Leśnica

Oblicz kwotę nadpłaconego podatku za pomocą naszych kalkulatorów

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.