Zwrot podatku z zagranicy - Lewin Brzeski

Chcesz wykonać zwrot podatku z zagranicy w Lewin Brzeski? Bezpłatna kalkulacja zwrotu podatku oraz rozliczenie PIT-36/ZG. Obsługujemy kraje Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja.

BIURO ROZLICZEŃ ZAGRANICZNYCH

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Lewin Brzeski, woj. Opolskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Odzyskanie podatku z zagranicy

Jeśli zatrudniony byłeś zagranicą i chciałbyś wykonać zwrot podatku z zagranicy w Lewin Brzeski lub rozliczyć się dodatkowo z dochodów uzyskanych zagranicą do polskiego Urzędu Skarbowego na druku PIT-36 ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w rozliczaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego kraju w którym pracowałeś.

W pierwszej kolejności przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która przedstawi jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się starać, a dopiero przeprowadzimy rozliczeniu podatku.

Ubieganie się o odzyskanie podatku z zagranicy to okazja na osiągnięcie nadpłaconego podatku podczas zatrudnienia zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę rozliczenia podatku zagranicy przeprowadzamy dla krajów:
(kliknij w kraj aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej przedstawiamy całą Naszą ofertę…

Zagraniczne usługi powiązane

Poza ofertą związaną ze zwrotem podatku z zagranicy realizujemy także usługi dodatkowe. Rozliczamy również w ramach świadczonych usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi powiązanej aby zobaczyć szczegóły.

Odzyskanie podatku z zagranicy Lewin Brzeski

Bezpłatne kalkulatory zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.