Zwrot podatku z zagranicy - Lipiany

Zwrot podatku z zagranicy w mieście Lipiany dla krajów Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja. Wykonujemy kompleksowe rozliczenia do zagranicznych Urzędów Skarbowych

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Lipiany, woj. Zachodnio-pomorskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Zwrot podatku z zagranicy

Jeśli zatrudniony byłeś zagranicą i chciałbyś uzyskać zwrot podatku z zagranicy w Lipiany lub złożyć zeznanie podatkowe z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na na formularzu PIT-36/ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasze biuro rachunkowe DECRET specjalizuje się w rozliczaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu wykonamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego kraju w którym byłeś zatrudniony.

Na wstępie przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która da obraz o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz wnioskować, a następnie przeprowadzimy rozliczeniu podatku.

Ubieganie się o odzyskanie podatku z zagranicy to perspektywa na osiągnięcie nadpłaconego podatku podczas pracy zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości przychodów.

Ofertę rozliczenia podatku zagranicy przeprowadzamy dla państw:
(kliknij w kraj aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej przedstawiamy całą Naszą ofertę…

Dodatkowe usługi zagraniczne

Poza ofertą związaną ze zwrotem podatku z zagranicy wykonujemy także usługi powiązane. Wykonujemy również w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Zwrot podatku z zagranicy Lipiany

Oblicz kwotę nadpłaconego podatku za pomocą naszych kalkulatorów

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.