Zwrot podatku z zagranicy - Międzyzdroje

Zwrot podatku z zagranicy oraz rozliczenie PIT-36/ZG, Zorgtoeslag, Kindergeld, Barnetrygd w mieście Międzyzdroje. Rozliczamy Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja.

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Międzyzdroje, woj. Zachodnio-pomorskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Rozliczenie podatku z zagranicy

Jeśli pracowałeś zagranicą i chcesz wnioskować zwrot podatku z zagranicy w Międzyzdroje lub złożyć zeznanie z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na na formularzu PIT-36/ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w rozliczaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bezproblemowo wykonamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym pracowałeś.

Na wstępie przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która przedstawi jaki zwrot podatku z zagranicy możesz wnioskować, a następnie wykonamy rozliczeniu podatku.

Staranie się o zwrot podatku z zagranicy to okazja na osiągnięcie nadpłaconego podatku podczas pracy zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości przychodów.

Ofertę odzyskania podatku zagranicy wykonujemy dla krajów:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej przedstawiamy całą Naszą ofertę…

Dodatkowe usługi

Poza ofertą związaną ze rozliczeniem podatku z zagranicy realizujemy także usługi powiązane. Wykonujemy także w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi powiązanej aby zobaczyć szczegóły.

Zwrot podatku z zagranicy Międzyzdroje

Bezpłatne kalkulatory zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.