Zwrot podatku z zagranicy - Mirsk

Wykonujemy zwrot podatku z zagranicy dla krajów Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja w Mirsk oraz rozliczamy dochody zagraniczne do polskiego Urzędu Skarbowego PIT-36 ZG.

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Mirsk, woj. Dolnośląskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Odzyskanie podatku z zagranicy

Jeśli pracowałeś zagranicą i chciałbyś wykonać zwrot podatku z zagranicy w Mirsk lub złożyć zeznanie podatkowe z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na na formularzu PIT-36/ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bezproblemowo uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym pracowałeś.

W pierwszej kolejności przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która pokaże o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się starać, a następnie przeprowadzimy rozliczeniu podatku.

Ubieganie się o odzyskanie podatku z zagranicy to możliwość na pozyskanie nadpłaconego podatku podczas pracy zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości przychodów.

Ofertę zwrotu podatku zagranicy wykonujemy dla krajów:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej opisujemy całą Naszą ofertę…

Wykonujemy usługi dodatkowe

Oprócz oferty związanej ze rozliczeniem podatku z zagranicy wykonujemy także usługi dodatkowe. Wykonujemy także w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Odzyskanie podatku z zagranicy Mirsk

Bezpłatne kalkulatory zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.