Zwrot podatku z zagranicy - Myślibórz

Zwrot podatku z zagranicy w mieście Myślibórz dla krajów Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja. Wykonujemy kompleksowe rozliczenia do zagranicznych Urzędów Skarbowych

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Myślibórz, woj. Zachodnio-pomorskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Rozliczenie podatku z zagranicy

W przypadku gdy pracowałeś zagranicą i chciałbyś uzyskać zwrot podatku z zagranicy w Myślibórz lub rozliczyć się dodatkowo z dochodów uzyskanych zagranicą do polskiego Urzędu Skarbowego na na formularzu PIT-36/ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w rozliczaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bezproblemowo uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego kraju w którym byłeś zatrudniony.

Jako pierwsze przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która przedstawi o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz wnioskować, a następnie przeprowadzimy rozliczeniu podatku.

Ubieganie się o zwrot podatku z zagranicy to możliwość na pozyskanie nadpłaconego podatku podczas zatrudnienia zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę odzyskania podatku zagranicy wykonujemy dla państw:
(kliknij w kraj aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej prezentujemy całą Naszą ofertę…

Dodatkowe usługi zagraniczne

Oprócz oferty związanej ze rozliczeniem podatku z zagranicy oferujemy także usługi dodatkowe. Rozliczamy także w ramach świadczonych usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Odzyskanie podatku z zagranicy Myślibórz

Wykonaj kalkulacje zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.