Zwrot podatku z zagranicy - Opole

Biuro zagranicznych podatków DECRET - Opole. Wykonujemy zwrot podatku z krajów Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja oraz rozliczamy PIT-36/ZG

BIURO ROZLICZEŃ ZAGRANICZNYCH

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Opole, woj. Opolskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Odzyskanie podatku z zagranicy

W przypadku gdy zatrudniony byłeś zagranicą i chciałbyś wnioskować zwrot podatku z zagranicy w Opole lub rozliczyć się dodatkowo z dochodów uzyskanych zagranicą do polskiego Urzędu Skarbowego na na formularzu PIT-36/ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasze biuro rachunkowe DECRET specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu wykonamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym pracowałeś.

Jako pierwsze przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która przedstawi o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się starać, a dopiero przeprowadzimy rozliczeniu podatku.

Wnioskowanie się o odzyskanie podatku z zagranicy to perspektywa na otrzymanie nadpłaconego podatku podczas pracy zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę zwrotu podatku zagranicy przeprowadzamy dla krajów:
(kliknij w kraj aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej prezentujemy całą Naszą ofertę…

Dodatkowe usługi zagraniczne

Poza ofertą związaną ze rozliczeniem podatku z zagranicy realizujemy także usługi dodatkowe. Rozliczamy także w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Rozliczenie podatku z zagranicy Opole

Bezpłatna kalkulacja zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.