Zwrot podatku z zagranicy - Piechowice

Wykonujemy zwrot podatku z zagranicy dla krajów Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja w Piechowice oraz rozliczamy dochody zagraniczne do polskiego Urzędu Skarbowego PIT-36 ZG.

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Piechowice, woj. Dolnośląskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Rozliczenie podatku z zagranicy

W przypadku gdy pracowałeś zagranicą i chcesz wnioskować zwrot podatku z zagranicy w Piechowice lub złożyć zeznanie z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na druku PIT-36 ZG to znalazłeś się w dobrym miejscu!.

Nasza firma specjalizuje się w rozliczaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu wykonamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym byłeś zatrudniony.

Na wstępie przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która da obraz jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się ubiegać, a następnie przeprowadzimy rozliczeniu podatku.

Ubieganie się o zwrot podatku z zagranicy to możliwość na uzyskanie nadpłaconego podatku podczas pracy zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości przychodów.

Ofertę odzyskania podatku zagranicy przeprowadzamy dla państw:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej przedstawiamy całą Naszą ofertę…

Dodatkowe usługi zagraniczne

Oprócz oferty związanej ze rozliczeniem podatku z zagranicy wykonujemy także usługi dodatkowe. Wykonujemy także w ramach świadczonych usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi powiązanej aby zobaczyć szczegóły.

Odzyskanie podatku z zagranicy Piechowice

Bezpłatna kalkulacja zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.