Zwrot podatku z zagranicy - Prószków

Biuro rachunkowe DECRET - zwrot podatku z zagranicy w mieście Prószków z krajów Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja. Zgłoś się do Nas po bezpłatną kalkulacje.

BIURO ROZLICZEŃ ZAGRANICZNYCH

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Prószków, woj. Opolskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Rozliczenie podatku z zagranicy

Jeśli pracowałeś zagranicą i chcesz uzyskać zwrot podatku z zagranicy w Prószków lub złożyć zeznanie z dochodów uzyskanych zagranicą do polskiego Urzędu Skarbowego na PIT-36 wraz z załącznikiem ZG to znalazłeś się w dobrym miejscu!.

Nasze biuro rachunkowe DECRET specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bezproblemowo uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym byłeś zatrudniony.

W pierwszej kolejności wykonamy bezpłatną wstępną kalkulacje, która przedstawi jaki zwrot podatku z zagranicy możesz wnioskować, a dopiero przeprowadzimy rozliczeniu podatku.

Staranie się o odzyskanie podatku z zagranicy to szansa na uzyskanie nadpłaconego podatku podczas zatrudnienia zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę rozliczenia podatku zagranicy przeprowadzamy dla państw:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej przedstawiamy całą Naszą ofertę…

Dodatkowe usługi zagraniczne

Oprócz oferty związanej ze zwrotem podatku z zagranicy realizujemy także usługi powiązane. Rozliczamy również w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi powiązanej aby zobaczyć szczegóły.

Rozliczenie podatku z zagranicy Prószków

Bezpłatne kalkulatory zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.