Zwrot podatku z zagranicy - Prudnik

Zwrot podatku z zagranicy oraz rozliczenie PIT-36/ZG, Zorgtoeslag, Kindergeld, Barnetrygd w mieście Prudnik. Rozliczamy Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja.

BIURO ROZLICZEŃ ZAGRANICZNYCH

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Prudnik, woj. Opolskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Rozliczenie podatku z zagranicy

W przypadku gdy zatrudniony byłeś zagranicą i chciałbyś wnioskować zwrot podatku z zagranicy w Prudnik lub złożyć zeznanie podatkowe z dochodów uzyskanych zagranicą do polskiego Urzędu Skarbowego na druku PIT-36 ZG to znalazłeś się w dobrym miejscu!.

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu wykonamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego kraju w którym pracowałeś.

Na wstępie przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która pokaże o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz wnioskować, a następnie wykonamy rozliczeniu podatku.

Wnioskowanie się o odzyskanie podatku z zagranicy to szansa na uzyskanie nadpłaconego podatku podczas pracy zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości przychodów.

Ofertę zwrotu podatku zagranicy wykonujemy dla krajów:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej przedstawiamy całą Naszą ofertę…

Dodatkowe usługi

Oprócz oferty związanej ze zwrotem podatku z zagranicy oferujemy także usługi dodatkowe. Rozliczamy także w ramach świadczonych usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Zwrot podatku z zagranicy Prudnik

Wykonaj bezpłatną kalkulacje

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.