Zwrot podatku z zagranicy - Recz

Biuro zagranicznych podatków DECRET - Recz. Wykonujemy zwrot podatku z krajów Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja oraz rozliczamy PIT-36/ZG

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Recz, woj. Zachodnio-pomorskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Zwrot podatku z zagranicy

W przypadku gdy zatrudniony byłeś zagranicą i chcesz wnioskować zwrot podatku z zagranicy w Recz lub złożyć zeznanie podatkowe z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na na formularzu PIT-36/ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasza firma specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bezproblemowo wykonamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego kraju w którym pracowałeś.

W pierwszej kolejności wykonamy bezpłatną wstępną kalkulacje, która da obraz jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się ubiegać, a następnie wykonamy rozliczeniu podatku.

Ubieganie się o zwrot podatku z zagranicy to perspektywa na uzyskanie nadpłaconego podatku podczas zatrudnienia zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę zwrotu podatku zagranicy wykonujemy dla państw:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej prezentujemy całą Naszą ofertę…

Zagraniczne usługi powiązane

Oprócz oferty związanej ze rozliczeniem podatku z zagranicy wykonujemy także usługi dodatkowe. Wykonujemy również w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi powiązanej aby zobaczyć szczegóły.

Zwrot podatku z zagranicy Recz

Poznaj kwotę zwrotu podatku, wykonaj kalkulacje!

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.