Zwrot podatku z zagranicy - Sobótka

Chcesz wykonać zwrot podatku z zagranicy w Sobótka? Bezpłatna kalkulacja zwrotu podatku oraz rozliczenie PIT-36/ZG. Obsługujemy kraje Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja.

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Sobótka, woj. Dolnośląskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Odzyskanie podatku z zagranicy

W przypadku gdy zatrudniony byłeś zagranicą i chciałbyś wnioskować zwrot podatku z zagranicy w Sobótka lub złożyć zeznanie podatkowe z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na PIT-36 wraz z załącznikiem ZG to znalazłeś się w dobrym miejscu!.

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu wykonamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego kraju w którym pracowałeś.

Jako pierwsze wykonamy bezpłatną wstępną kalkulacje, która przedstawi o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się ubiegać, a dopiero wykonamy rozliczeniu podatku.

Staranie się o odzyskanie podatku z zagranicy to perspektywa na otrzymanie nadpłaconego podatku podczas zatrudnienia zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę odzyskania podatku zagranicy wykonujemy dla państw:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej opisujemy całą Naszą ofertę…

Dodatkowe usługi zagraniczne

Oprócz oferty związanej ze rozliczeniem podatku z zagranicy wykonujemy także usługi dodatkowe. Rozliczamy także w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Zwrot podatku z zagranicy Sobótka

Bezpłatna kalkulacja zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.