Zwrot podatku z zagranicy - Stepnica

Chcesz wykonać zwrot podatku z zagranicy w Stepnica? Zgłoś się do nas Biuro rachunkowe DECRET tel. +48 664-942-745. Pomożemy Państwu w całej procedurze odzyskania podatku z zagranicy.

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Stepnica, woj. Zachodnio-pomorskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Rozliczenie podatku z zagranicy

W przypadku gdy pracowałeś zagranicą i chciałbyś wnioskować zwrot podatku z zagranicy w Stepnica lub rozliczyć się dodatkowo z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na PIT-36 wraz z załącznikiem ZG to znalazłeś się w dobrym miejscu!.

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w rozliczaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bezproblemowo uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym pracowałeś.

W pierwszej kolejności przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która da obraz jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się ubiegać, a następnie wykonamy rozliczeniu podatku.

Wnioskowanie się o zwrot podatku z zagranicy to szansa na uzyskanie nadpłaconego podatku podczas zatrudnienia zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości przychodów.

Ofertę rozliczenia podatku zagranicy wykonujemy dla krajów:
(kliknij w kraj aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej prezentujemy całą Naszą ofertę…

Dodatkowe usługi

Poza ofertą związaną ze rozliczeniem podatku z zagranicy wykonujemy także usługi dodatkowe. Rozliczamy również w ramach świadczonych usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Odzyskanie podatku z zagranicy Stepnica

Wykonaj bezpłatną kalkulacje

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.