Zwrot podatku z zagranicy - Stronie Śląskie

Zwrot podatku z zagranicy oraz rozliczenie PIT-36/ZG, Zorgtoeslag, Kindergeld, Barnetrygd w mieście Stronie Śląskie. Rozliczamy Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja.

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Stronie Śląskie, woj. Dolnośląskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Rozliczenie podatku z zagranicy

Jeśli pracowałeś zagranicą i chciałbyś uzyskać zwrot podatku z zagranicy w Stronie Śląskie lub złożyć zeznanie z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na druku PIT-36 ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasza firma specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego kraju w którym byłeś zatrudniony.

Na wstępie przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która przedstawi o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się starać, a następnie wykonamy rozliczeniu podatku.

Staranie się o zwrot podatku z zagranicy to okazja na osiągnięcie nadpłaconego podatku podczas pracy zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości przychodów.

Ofertę zwrotu podatku zagranicy przeprowadzamy dla państw:
(kliknij w kraj aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej prezentujemy całą Naszą ofertę…

Zagraniczne usługi powiązane

Oprócz oferty związanej ze rozliczeniem podatku z zagranicy wykonujemy także usługi powiązane. Wykonujemy także w ramach świadczonych usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Odzyskanie podatku z zagranicy Stronie Śląskie

Bezpłatna kalkulacja zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.