Zwrot podatku z zagranicy - Świebodzice

Biuro rachunkowe DECRET - wykonujemy zwrot podatku z zagranicy w mieście Świebodzice. W ofercie mamy kraje Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja. Tel. +48 664-942-745. Rozlicz PIT-36/ZG

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Świebodzice, woj. Dolnośląskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Zwrot podatku z zagranicy

W przypadku gdy pracowałeś zagranicą i chcesz uzyskać zwrot podatku z zagranicy w Świebodzice lub złożyć zeznanie podatkowe z dochodów uzyskanych zagranicą do polskiego Urzędu Skarbowego na na formularzu PIT-36/ZG to znalazłeś się w dobrym miejscu!.

Nasza firma specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bezproblemowo uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym pracowałeś.

W pierwszej kolejności wykonamy bezpłatną wstępną kalkulacje, która przedstawi jaki zwrot podatku z zagranicy możesz wnioskować, a dopiero przeprowadzimy rozliczeniu podatku.

Staranie się o zwrot podatku z zagranicy to szansa na osiągnięcie nadpłaconego podatku podczas zatrudnienia zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę rozliczenia podatku zagranicy przeprowadzamy dla krajów:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej opisujemy całą Naszą ofertę…

Dodatkowe usługi zagraniczne

Oprócz oferty związanej ze zwrotem podatku z zagranicy oferujemy także usługi powiązane. Wykonujemy także w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Zwrot podatku z zagranicy Świebodzice

Wykonaj kalkulacje zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.