Zwrot podatku z zagranicy - Trzebiatów

Zwrot podatku z zagranicy - Trzebiatów - usługi dodatkowe Barnetrygd, Kindergeld, rozliczenie PIT-36/ZG, rejestracja kont bankowych. Rozliczamy kraje Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja.

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Trzebiatów, woj. Zachodnio-pomorskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Rozliczenie podatku z zagranicy

Jeśli pracowałeś zagranicą i chcesz starać się o zwrot podatku z zagranicy w Trzebiatów lub rozliczyć się dodatkowo z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na na formularzu PIT-36/ZG to znalazłeś się w dobrym miejscu!.

Nasza firma specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym pracowałeś.

W pierwszej kolejności przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która da obraz o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz wnioskować, a następnie przeprowadzimy rozliczeniu podatku.

Ubieganie się o zwrot podatku z zagranicy to perspektywa na osiągnięcie nadpłaconego podatku podczas zatrudnienia zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości przychodów.

Ofertę rozliczenia podatku zagranicy wykonujemy dla państw:
(kliknij w kraj aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej przedstawiamy całą Naszą ofertę…

Dodatkowe usługi

Poza ofertą związaną ze rozliczeniem podatku z zagranicy wykonujemy także usługi dodatkowe. Rozliczamy także w ramach świadczonych usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi powiązanej aby zobaczyć szczegóły.

Rozliczenie podatku z zagranicy Trzebiatów

Wykonaj kalkulacje zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.