Zwrot podatku z zagranicy - Tułowice

Biuro zagranicznych podatków DECRET - Tułowice. Wykonujemy zwrot podatku z krajów Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja oraz rozliczamy PIT-36/ZG

BIURO ROZLICZEŃ ZAGRANICZNYCH

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Tułowice, woj. Opolskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Rozliczenie podatku z zagranicy

W przypadku gdy zatrudniony byłeś zagranicą i chcesz uzyskać zwrot podatku z zagranicy w Tułowice lub złożyć zeznanie z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na druku PIT-36 ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasze biuro rachunkowe DECRET specjalizuje się w rozliczaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bezproblemowo uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym byłeś zatrudniony.

W pierwszej kolejności przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która da obraz jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się ubiegać, a dopiero wykonamy rozliczeniu podatku.

Ubieganie się o zwrot podatku z zagranicy to perspektywa na pozyskanie nadpłaconego podatku podczas zatrudnienia zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę zwrotu podatku zagranicy przeprowadzamy dla państw:
(kliknij w kraj aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej opisujemy całą Naszą ofertę…

Zagraniczne usługi powiązane

Oprócz oferty związanej ze rozliczeniem podatku z zagranicy oferujemy także usługi dodatkowe. Wykonujemy również w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi powiązanej aby zobaczyć szczegóły.

Zwrot podatku z zagranicy Tułowice

Bezpłatna kalkulacja zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.