Zwrot podatku z zagranicy - Wałcz

Odzyskaj podatek z zagranicy w mieście Wałcz z krajów Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja. Wykonujemy kompletne usługi zwrotu podatku z zagranicy.

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Wałcz, woj. Zachodnio-pomorskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Rozliczenie podatku z zagranicy

Jeśli zatrudniony byłeś zagranicą i chciałbyś uzyskać zwrot podatku z zagranicy w Wałcz lub rozliczyć się dodatkowo z dochodów uzyskanych zagranicą do polskiego Urzędu Skarbowego na PIT-36 wraz z załącznikiem ZG to dobrze trafiłeś!.

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w rozliczaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu wykonamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym byłeś zatrudniony.

W pierwszej kolejności przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która przedstawi o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz się starać, a dopiero przeprowadzimy rozliczeniu podatku.

Ubieganie się o zwrot podatku z zagranicy to szansa na osiągnięcie nadpłaconego podatku podczas pracy zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości przychodów.

Ofertę zwrotu podatku zagranicy przeprowadzamy dla państw:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej opisujemy całą Naszą ofertę…

Dodatkowe usługi zagraniczne

Oprócz oferty związanej ze rozliczeniem podatku z zagranicy realizujemy także usługi powiązane. Wykonujemy także w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Odzyskanie podatku z zagranicy Wałcz

Wykonaj kalkulacje zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.