Zwrot podatku z zagranicy - Zawadzkie

Biuro rachunkowe DECRET - wykonujemy zwrot podatku z zagranicy w mieście Zawadzkie. W ofercie mamy kraje Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja. Tel. +48 664-942-745. Rozlicz PIT-36/ZG

BIURO ROZLICZEŃ ZAGRANICZNYCH

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Zawadzkie, woj. Opolskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Rozliczenie podatku z zagranicy

Jeśli zatrudniony byłeś zagranicą i chcesz wnioskować zwrot podatku z zagranicy w Zawadzkie lub rozliczyć się dodatkowo z dochodów uzyskanych zagranicą do polskiego Urzędu Skarbowego na PIT-36 wraz z załącznikiem ZG to znalazłeś się w dobrym miejscu!.

Nasza firma specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego kraju w którym pracowałeś.

W pierwszej kolejności wykonamy bezpłatną wstępną kalkulacje, która przedstawi o jaki zwrot podatku z zagranicy możesz wnioskować, a następnie przeprowadzimy rozliczeniu podatku.

Staranie się o odzyskanie podatku z zagranicy to szansa na uzyskanie nadpłaconego podatku podczas zatrudnienia zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę zwrotu podatku zagranicy wykonujemy dla krajów:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej prezentujemy całą Naszą ofertę…

Wykonujemy usługi dodatkowe

Oprócz oferty związanej ze zwrotem podatku z zagranicy realizujemy także usługi dodatkowe. Rozliczamy także w ramach świadczonych usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi powiązanej aby zobaczyć szczegóły.

Zwrot podatku z zagranicy Zawadzkie

Oblicz zwrot podatku z zagranicy z wybranego kraju

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.