Zwrot podatku z zagranicy - Żagań

Chcesz wykonać zwrot podatku z zagranicy w Żagań? Zgłoś się do nas Biuro rachunkowe DECRET tel. +48 664-942-745. Pomożemy Państwu w całej procedurze odzyskania podatku z zagranicy.

BIURO ROZLICZEŃ ZAGRANICZNYCH

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Żagań, woj. Lubuskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Rozliczenie podatku z zagranicy

Jeśli zatrudniony byłeś zagranicą i chciałbyś uzyskać zwrot podatku z zagranicy w Żagań lub złożyć zeznanie podatkowe z dochodów uzyskanych zagranicą do polskiego Urzędu Skarbowego na PIT-36 wraz z załącznikiem ZG to znalazłeś się w dobrym miejscu!.

Nasze biuro rachunkowe DECRET specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu wykonamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego kraju w którym byłeś zatrudniony.

Na wstępie wykonamy bezpłatną wstępną kalkulacje, która da obraz jaki zwrot podatku z zagranicy możesz wnioskować, a następnie wykonamy rozliczeniu podatku.

Wnioskowanie się o zwrot podatku z zagranicy to okazja na osiągnięcie nadpłaconego podatku podczas pracy zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę odzyskania podatku zagranicy wykonujemy dla krajów:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej opisujemy całą Naszą ofertę…

Wykonujemy usługi dodatkowe

Poza ofertą związaną ze rozliczeniem podatku z zagranicy oferujemy także usługi powiązane. Rozliczamy także w ramach świadczonych usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi powiązanej aby zobaczyć szczegóły.

Rozliczenie podatku z zagranicy Żagań

Wykonaj bezpłatną kalkulacje

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.