Zwrot podatku z zagranicy - Legnica

Zwrot podatku z zagranicy - Legnica - usługi dodatkowe Barnetrygd, Kindergeld, rozliczenie PIT-36/ZG, rejestracja kont bankowych. Rozliczamy kraje Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja, Anglia, Słowacja.

BIURO ZAGRANICZNYCH ROZLICZEŃ

Biuro rachunkowe DECRET

Ofertę zwrotu podatku zagranicy oferujemy dla:
Legnica, woj. Dolnośląskie

+48 664-942-745

podatki@decret.pl

Skontaktuj się z nami…

Pracujemy od poniedziałku – piątku od 8:00 – 16:00

Formularz kontaktowy

Zwrot podatku z zagranicy

W przypadku gdy zatrudniony byłeś zagranicą i chciałbyś uzyskać zwrot podatku z zagranicy w Legnica lub złożyć zeznanie podatkowe z dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego na PIT-36 wraz z załącznikiem ZG to znalazłeś się w dobrym miejscu!.

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w rozliczaniu podatku z zagranicy do zagranicznych Urzędów Skarbowych, bez problemu uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym byłeś zatrudniony.

Na wstępie przeprowadzimy bezpłatną wstępną kalkulacje, która pokaże jaki zwrot podatku z zagranicy możesz wnioskować, a dopiero przeprowadzimy rozliczeniu podatku.

Wnioskowanie się o zwrot podatku z zagranicy to możliwość na otrzymanie nadpłaconego podatku podczas pracy zagranicą, odzyskana kwota zwrotu podatku uzależniona jest od wielkości dochodów.

Ofertę rozliczenia podatku zagranicy wykonujemy dla państw:
(kliknij w państwo aby zobaczyć szczegóły)

Poniżej opisujemy całą Naszą ofertę…

Wykonujemy usługi dodatkowe

Oprócz oferty związanej ze rozliczeniem podatku z zagranicy oferujemy także usługi powiązane. Rozliczamy także w ramach usług księgowych rozliczenie dochodów zagranicznych do polskiego Urzędu Skarbowego.

Kliknij w pozycje usługi dodatkowej aby zobaczyć szczegóły.

Odzyskanie podatku z zagranicy Legnica

Bezpłatne kalkulatory zwrotu podatku z zagranicy

Kalkulacja to pierwszy etap aby poznać przewidywaną kwotę zwrotu podatku z zagranicy.